Nova Vital

Novavital Medikal Ürünler A.Ş.

Sağlıkta kalite için yenilikçi çözümler

Kalite, Güven, Uygun Fiyat

Her zaman müşteri beklentilerini aşan ve her türlü talebi karşılayayan yenilikçi çözümler sunmayı hedefliyoruz. Sektörde yenilikçi trendleri ve ürünleri takip ederek, en kaliteli ve en güvenilir ürünleri size sunmayı amaçlıyoruz. Sağlık sektöründe uzun yıllara dayanan uzmanlığımızdan gelen bilgimizi medikal sektöründe deneyimli ekibimizin sinerjisiyle birleştiriyoruz.

Ürün portföyümüzü genişletirken, seçimimizi uzman kullanıcıların tavsiye ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak yapıyoruz. Daima teknoloji ve kaliteyi ön planda tutarak, tercihlerimizi güvenilir ürün ve ekonomik çözümler sunan markalardan yana kullanıyoruz. Satış öncesi ve sonrası taleplerinize önem ve özen gösteriyor, ürün portföyümüzü sürekli geliştiriyoruz.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Uzm. Dr. Lutfi ÖZTÜRK

Yönetim Kurulu Başkanı

Doç. Dr. Metin AYTEKİN

Medikal Danışman

Ümit Tamer BAŞARAN

Genel Müdür

Elmas ŞAHİN

Operasyon Müdürü

Semih ÖZDEMİR

Satış ve Pazarlama Sorumlusu

Engin ALTUNHAN

Mali Müşavir

Gamze Özoğul GEDİK

Muhasebe Sorumlusu

Muhammet ŞAHBAZ

Satış ve Pazarlama Elemanı

Derya KIRBAŞ

Satın Alma Sorumlusu

01

Vizyon

Medikal ürün tedariğinde lider firma olmayı hedefliyoruz

02

Misyon

En kaliteli ve en yenilikçi ürünleri tedarik etmeyi amaçlıyoruz

03

Kalite Yönetimi

Son teknoloji medikal ürünleri kullanıcıların hizmetine sunuyoruz