Nova Vital

Tel: 0 212 642 00 00

Email: iletisim@novavital.com.tr

Medikal Eldiven

Beybi Latex Muayene Eldiveni Pudralı
Gıda üretimi yapan ya da hijyen gerektiren ortamlarda ele bulaşması muhtemel mikrop, virüs ve bakterilerden korunmak amacıyla kullanılan Beybi Latex Muayene Eldiveni Pudralı, hijyen şartlarınızın oluşması için çok önemlidir.
Doğal latex yapısı sayesinde kaliteli bir kullanım sağlar.
Yumuşak ve elastik yapısı sayesinde elinize tam oturur.
Kaliteli malzemeden üretilmiş yapısı kolay deforme olmaz ve dayanıklıdır.
Hassas işlerinizde kullanım kolaylığı sağlar. 

 

Sofora Nitril Pudrasız Mavi Eldiven

Sofora Nitril Pudrasız Eldiven, ekstra esnek yapısı ile elinizi daha iyi sarar, rahat, hafif ve kolay bir kullanım imkanı sunar. Gıda malzemeleri hazırlama ve servis etmenin yanı sıra, temizlik ve labaratuvar gibi hijyen gerektiren ortamlarda rahatlıkla kullanılabilir. Lateks içermediği için, lateks hassasiyeti ve alerjisi olan kişilerin kullanımı için idealdir.

  • Non Steril (Steril değildir)
  • Pudrasız
  • Tek kullanımlık ürün

Tropic Nitril Mavi Pudrasız Eldiven

Mutfak ve genel temizlik gibi ev işlerinde konfor ve rahatlık sağlar, deterjan gibi zararlı maddelerin ellerinize temas etmesini önler. Hastaneler, diş klinikleri, veterinerler, laboratuvarlar, ilaç sektörü, deterjan ve temizlik, hafif kimya, kozmetik gibi çok çeşitli endüstrilerde kullanım için idealdir. Avuç ve parmakları tamamen sararak dokunma hassasiyeti gerektiren ince işlerde beceriyi arttırır. Küçük objelerin ve cam malzemelerin kolaylıkla kavranmasını sağlar. Hijyen ve koruma gerektiren tüm ortamlarda, elle bulaşması muhtemel mikrop, virüs ve bakterilere karşı  koruyucudur.

* Terleme yapmaz.
* Tek kullanımlık kullan at üründür.
* İki ele uyumludur.
* Steril değildir, non-steril dir.
* Kutu içi 100 adettir.

One Plus Nitril Mavi Pudrasız Muayene Eldiveni

Nitril tek kullanımlık eldiven yiyecek sektörü, hasta muayenesi ve genel endüstriyel uygulamalar sırasında kullanılan tek kullanımlık bir el giysisidir.

Nitril eldiven, gıda maddeleri ile yiyecek arasındaki malzeme geçişini önler, ayrıca gıdaları tat veya koku değişikliklerinden korur. Ayrıca hasta ile doktor arasındaki kontaminasyonu önler.

Nitril tek kullanımlık muayene eldivenleri, daha iyi takma ve kullanma için mükemmel güç, dayanıklılık ve rahatlık sağlar. Temiz oda eldiveni üzerindeki herhangi bir partikül kontaminasyonunu önlemek için, bu eldivenler düşük partiküller ve ekstrakte edilebilir sayımlarla temiz ve güvenli bir ortamda üretilir.

Tek kullanımlık nitril eldivenlerin renk, uzunluk, boyut ve ağırlığa bağlı olarak birçok çeşidi mevcuttur.Tercihe göre boyutlar şöyledir; min. 240mm uzunluk ile XS, S, M, L, XL.